CORPORATE WEB DESIGN

طراحی سایت شرکتی

لزوم داشتن سایت برای شرکت

در یک دهه اخیر بسیاری از افراد برای یافتن کالا و خدمات مورد نیاز خود از طریق اینترنت اقدام به جستجو و دریافت اطلاعات کرده اند. بدیهی است در این زمان آن شرکت هایی که از این بازار گسترده جستجوگران مشتاق کمال استفاده را کردند بهره بسیار در دنیا داشته اند.

هر جستجوگر کالا یا خدمات، یک مشتری بالقوه محصوب شده و با داشتن وب سایتی جذاب و متناسب با شغل خود می‌توانید آن ها را به مشتری دائمی خود تبدیل کنید. علاوه بر این در صورتی که به مشتری خدماتی متناسب داده شده باشد و خاطره خوشی در ذهن وی از ارائه خدمات شما یا کالای شما نقش بسته باشد، مشتری با سیستم تبلیغ دهان به دهان خود مبلغ شما و گاه مشاور فروش با نشان دادن سایت جذاب شما به دیگر جستجوگران می شود.

شبکه های اجتماعی یا وبسایت ؟!

در جامعه کنونی حضور در شبکه‌های اجتماعی با هدف‌های گوناگونی انجام میگیرد. هدف اصلی شرکت‌ها و فروشگاه ها عموما معرفی خدمات و محصولات و یا شاخص‌تر کردن برند خودشان و در نهایت تعامل بیشتر با مخاطبین است. بنابراین نمی‌توان آن صفحه یا شبکه ها را نماینده اصلی معرفی شرکت در محیط مجازی دانست.

با داشتن یک وبسایت شرکتی مناسب و رسمی می توانید علاوه بر داشتن وجه متناسب کلیه فعالیت‌های بازاریابی خود شامل معرفی کامل شرکت، محصولات و خدمات ، ارتباط با مشتریان و… را در محیطی جامع و حرفه ای انجام دهید.

شما در وبسایت خودتان فضای توسعه و گسترش امکانات خود را دارید و به راحتی میتوانید تمام جزئیات مد نظرتان را درباره معرفی شرکت به شکلی بهینه و دقیق مطرح کنید. جزئیاتی که در شبکه های اجتماعی گاها با محدودیت نحوه نمایش روبرو است.

سایت شرکتی چه امکاناتی باید داشته باشد

یک سایت شرکتی خوب علاوه بر ظاهر خوب و ایده آل باید زیرسازهای متناسب نیز داشته باشد. زیرسازهای مناسب باعث افزایش سرعت بارگذاری، فضای مناسب، امکان توسعه راحت‌تر و بیشتر در آینده، واکنشگرا و نمایش مناسب و صحیح سایت در نمایشگرهای دیگر همچون موبایل و … می‌شود.

رعایت اصول طراحی و استاندارهای لازم می‌تواند تجربه دلپذیری را برای کاربران و مراجعه کنندگان شما ایجاد کند. بررسی رقبای شما در حیطه کاری از اولین کارهای زرین پیکسل برای ایجاد تمایز در سایت شما از سایر رقباست.

وجود امکانات جامع در سایت شرکتی یکی از نیاز های اصلی برای پیشبرد و جلب رضایت مندی مشتریان است. ما در زرین پیکسل بسته به نیاز شما بسته های جامعی از امکانات را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا تجربه ای لذت بخش از وبسایت خود داشته باشید.

در جهت رفاه حال شما عزیزان مشاوره تلفنی برای دریافت اطلاعات فوری قرار گرفته است. با ما تماس بگیرید تا راحت تر تصمیم بگیرید.

مشاوره تلفنی فوری
ارسال پیامک برای مشاوره

در صورت داشتن سوال و خواستن اطلاعات بیشتر یا درخواست سفارش می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید

با ما تماس بگیرید